Dilemy: Prečo je reklama s modelkou opierajúcou sa o karbobrúsku neetická?

V podcaste Dilemy z dielne MONO.sk diskutujeme o každodenných problémoch, ktoré trápia vás i nás. Pošlite nám tie svoje na otazky@mono.sk.

 

Diskutovali sme s Róbertom Slovákom o etike v reklame.

Priniesli sme vám ďalší diel podcastu Dilemy. Budeme radi, ak sa prihlásite na jeho odber cez iTunes, RSS alebo sa prihláste do nášho newslettru s novinkami a okrem nových dielov podcastu sa vždy dozviete aj o našich nových článkoch.

Diskutovali:

Róbert Slovák

Róbert Slovák

je slovenský reklamný tvorca a producent. Založil reklamnú agentúru Respect APP. Je členom Prezídia a Arbitrážnej komisie Rady pre reklamu. Produkoval filmy Devínsky masaker a Prvý slovenský horor, ktorý aj režíroval. Získal množstvo slovenských aj zahraničných reklamných ocenení. Angažuje sa aj v rôznych občianskych aktivitách.

www.robertslovak.sk
Veronika Pizano

Veronika Pizano

má v MONO na starosti newslettre a produkciu podcastu Dilemy. Vyštudovala marketing, ktorému sa venuje vo vydavateľstve W Press, ktoré vydáva časopis .týždeň. Bloguje na rôzne spoločenské témy. Venuje sa aj téme slovenského pôrodníctva, o ktorom vydala s Ivetou Aldana a Luciou Lišiakovou knihu Ešte netlačte.

www.veronika.pizano.sk
  • PRODUKCIA: Veronika Pizano
  • HUDBA A STRIH: Marián Jaslovský