Dilemy: Prečo na Mount Evereste ostávajú telá horolezcov?

V podcaste Dilemy z dielne MONO.sk diskutujeme o morálke v určitej oblasti s jedným hosťom. Pošlite nám svoje tipy na témy a hostí na otazky@mono.sk.

S Michalom Novotom sme hovorili o horolezectve, najmä o Mount Evereste a o tom, ako sa pri výstupe naň menia morálne priority.

Priniesli sme vám ďalší diel podcastu Dilemy. Budeme radi, ak sa prihlásite na jeho odber cez iTunes, RSS alebo sa prihláste do nášho newslettru s novinkami a okrem nových dielov podcastu sa vždy dozviete aj o našich nových článkoch.

Diskutovali:

Michal Novota

Michal Novota

je nadšenec pre horolezectvo aj astronómiu. Venuje konzultingu a koučingu v oblasti reštartu a rozvoja značiek, PR stratégií, komunikačných, manažérskych a líderských zručností v spoločnosti Restartup. Píše pre časopis .týždeň. (foto: restartup.sk)

Veronika Pizano

Veronika Pizano

má v MONO na starosti newslettre a produkciu podcastu Dilemy. Vyštudovala marketing, ktorému sa venuje vo vydavateľstve W Press, ktoré vydáva časopis .týždeň. Bloguje na rôzne spoločenské témy. Venuje sa aj téme slovenského pôrodníctva, o ktorom vydala s Ivetou Aldana a Luciou Lišiakovou knihu Ešte netlačte.

www.veronika.pizano.sk
  • PRODUKCIA: Veronika Pizano
  • HUDBA A STRIH: Marián Jaslovský