Dilemy: Som morálny človek, aj keď nemám elektromobil a kupujem šampóny v plastových obaloch?

V podcaste Dilemy z dielne MONO.sk diskutujeme o každodenných problémoch, ktoré trápia vás i nás. Pošlite nám tie svoje na otazky@mono.sk.

Diskutovali sme s Annamariou Velič o morálnej zodpovednosti voči životnému prostrediu.

Priniesli sme vám ďalší diel podcastu Dilemy. Budeme radi, ak sa prihlásite na jeho odber cez iTunes, RSS alebo sa prihláste do nášho newslettru s novinkami a okrem nových dielov podcastu sa vždy dozviete aj o našich nových článkoch.

Diskutovali:

Annamarie Velič

Annamarie Velič

sa venuje trvalej udržateľnosti na Slovensku, čo inými slovami znamená zodpovedný prístup k životnému prostrediu tak, aby bolo zachované aj pre budúce generácie. V súčasnosti spolu s Curaprox Slovensko pracujú na budovaní prvej kancelárie na Slovensku s nulovou produkciou odpadu. Annamarie žije v Bratislave, má jedny dvojičky, jedného muža, dve mačky a jedného psa.

Veronika Pizano

Veronika Pizano

má v MONO na starosti newslettre a produkciu podcastu Dilemy. Vyštudovala marketing, ktorému sa venuje vo vydavateľstve W Press, ktoré vydáva časopis .týždeň. Bloguje na rôzne spoločenské témy. Venuje sa aj téme slovenského pôrodníctva, o ktorom vydala s Ivetou Aldana a Luciou Lišiakovou knihu Ešte netlačte.

www.veronika.pizano.sk
  • PRODUKCIA: Veronika Pizano
  • HUDBA A STRIH: Marián Jaslovský