Dilemy: Aké morálne dilemy riešia ľudia pracujúci s drogovo závislými?

V podcaste Dilemy z dielne MONO.sk diskutujeme o každodenných problémoch, ktoré trápia vás i nás. Pošlite nám tie svoje na otazky@mono.sk.

Diskutovali sme s Andreou Hugáňovou o sociálnej práci s drogovo závislými a morálnych dilemách, ktoré s takouto prácou súvisia.

Priniesli sme vám ďalší diel podcastu Dilemy. Budeme radi, ak sa prihlásite na jeho odber cez iTunes, RSS alebo sa prihláste do nášho newslettru s novinkami a okrem nových dielov podcastu sa vždy dozviete aj o našich nových článkoch.

Diskutovali:

Andrea Hugáňová

Andrea Hugáňová

pracuje ako sociálna pracovníčka a poradkyňa v Združení STORM od, kde je aj koordinátorkou programov a štatutárnou zástupkyňou. Venuje sa poradenstvu pre užívateľov drog a ich blízke osoby, príprave nových pracovníkov a vytváraniu siete nízkoprahových programov v nitrianskom a trnavskom regióne.

www.zdruzeniestorm.sk/pracovnici/andrea-huganova.htm
Veronika Pizano

Veronika Pizano

má v MONO na starosti newslettre a produkciu podcastu Dilemy. Vyštudovala marketing, ktorému sa venuje vo vydavateľstve W Press, ktoré vydáva časopis .týždeň. Bloguje na rôzne spoločenské témy. Venuje sa aj téme slovenského pôrodníctva, o ktorom vydala s Ivetou Aldana a Luciou Lišiakovou knihu Ešte netlačte.

www.veronika.pizano.sk
  • PRODUKCIA: Veronika Pizano
  • HUDBA A STRIH: Marián Jaslovský